1775. Pořad ČT Cesty víry - věda a víra, ohlasy. (Zpracoval Ivo A. Benda) 13.7.2003

Místo: Česká Lípa.

Dne 13.7.2003 proběhl v ČT1 pořad „Cesty víry“, který zařadil také asi 7 minut téma o Vesmírných lidech. Je to poprvé, kdy ČT zařadila tyto informace do svých pořadů bez zasahování a překrucování, i když bylo natočeno celkem 1,5 hodiny rozhovorů s p. Ing. Ivo A. Bendou na Petříně v Praze. Opakování pořadu bylo 16.7.2003 v 5 a 13:35 hodin.

„Autor stránek Ivo A. Benda a také Vesmírní lidé děkují těm pracovníkům ČT, kteří tento pořad zpracovali, za nezkreslené důležité a pozitivní informace v 7 minutách, i když se natočilo 1,5 hodiny rozhovoru. Je to dobrá cesta a průlom v dalším navazování kontaktů mezi pozemšťany a Vesmírnými lidmi.“

Některé ohlasy:

(1)

„Ivo, bylo to perfektní, poprvé bez hanobení. Bravo, Věra H., Praha.“

(2)

„Blahopřeji, velice dobré tvé vystoupení, pozitivní pořad, že by obrat k lepšímu ? s láskou Dušan K., Ostrava.“

(3)

„Milý Ivo, sledovali jsme pořad Cesty víry a rádi jsme tě viděli. Děkujeme a vzpomínáme. S láskou dvojčata M.+J. V. Veselí nad Lužnicí.“

(4)

„Ivo, díky za skvělou práci !!! sledovala jsem ten program ČT1 a natočila. Můžeme se pokusit a žádat o natočení i v STV, Markíze, JOJ ? Díky, že jsi TU a NYNÍ ! Se světlem, Láskou a Radostí Darina M., Žilina.“

(5)

„O.K., konečně pořad, ve kterém tě nezkreslili a nepřekroutili tvoje slova. Dík, Honza K. Kroměříž.“

(6)

„… mají naplánované pořady do prosince 2003, ale bude to tlumočit dál, že je zájem. Když jsem řekl, že mne zajímá tématika spojení Boha a Vesmírných lidí, řekla, že je to taky zajímá ! Do měsíce budem vědět víc. Ptal jsem se taky na živý přenos, jako to bylo v Anglii v sedmdesátých letech (sdělení 221 – hlasové poselství Aštara, původní obraz byl rušen). Uvidíme, každopádně jdem do toho. Milan S., Most.“

(7)

„Hovořil jsem s panem Tršem (cca 5 minut). Nejprve říkal, že potřebují důkazy. Hovořil jsem mu o lásce, která vyzařuje z těch informací. Potom řekl, že bude zvažovat. … hovořil, že i on navštěvuje stránku www.vesmirni-lide.cz a že je to všechno krásné. Hovořil jsem mu, jak lidé dychtí po těchto informacích. Karol T., Prievidza.“

(8)

„Milý Ivo, příteli můj, tady Jarek, tvůj projev byl překrásný, naučný a plný lásky, náš Stvořitel toto tak chtěl, jen láska a dobro zvítězí, s láskou jsme a navždy budeme. Jaroslav Ch., Frýdek – Místek.

-------

Pan Trš Antonín, ČT Praha, spolutvůrce pořadu, mne po řadě ohlasů 13.7.2003 požádal, zda by nebylo možné nafilmovat Vesmírné lidi vystupovat a nastupovat do lodi. Vesmírní lidé odpověděli:

„Nejsme tu na to, abychom se předváděli. Máme určité poslání, formu pomoci, informace jsou na internetu www.vesmirni-lide.cz . Pan Ivo A. Benda o tomto setkání nerozhoduje. Není to žádná atrakce. Máme připraveny projekty pomoci (viz sdělení 1756 - Dopis panu prezidentu ČR Klausovi, 2003), a rádi bychom, aby neskončily v šuplíku.

Tedy, jsou 2 možnosti forem pomoci:

(1)

Vládní úroveň – prezident ČR atd. – s tím nemůžeme počítat – mlčí, nekomunikují. Podobné to je v SR, i když zde proběhlo již dvouhodinové jednání v prezidentské kanceláři.

(2)

Připravení lidé – jednotlivci, ti, kteří se sami vybrali svým pozitivním a láskyplným životem.

Záběrů našich lodí včetně nás samých při přistání bylo pořízeno dostatek, p. Georgem Adamským, p. Eduardem Albertem Meierem a mnoha dalšími lidmi i nedávno např. v USA. Většina nakonec zmizela v sejfech určitých organizací vládních či nevládních. Tedy tudy cesta nevede ! Přesto část je k dispozici – viz fotky na našem webu, včetně videozáznamů.

Také máme odběry vzorků půdy, např. u České lípy - obr. 180 – 250 na www.vesmirni-lide.cz, Česká televize je nafilmovala, ale zatím nepoužila ! Dále je mnoho STOVEK přeletů vesmírných lodí v noci (nikoliv družic) na různých drahách, často polárních, s různou intenzitou jasu, často silnou, pozorovaných stovkami lidí v soukromí (viz Přelety lodí na úvodní straně webu). Stále i mě hlásí lidé téměř každý den pozorování v komunikací s Vesmírnými Přáteli, já také často (i z balkonu) pozoruji lodě večer okolo 22 – 23 hodiny. Každý je může pozorovat, pokud bude chtít.

Je možné udělat další pořady, seznamující s Vesmírnými lidmi a pozicí pozemšťanů, a zvláště pak opakovat výzvy lidem o možnosti proseb o vystoupení Vesmírných lidí v České televizi. Náš milý spolupracovník Ivo A. Benda má téměř 25 zdařilých TV pořadů za sebou, zatím většinou v malých TV, více na Slovensku. Pořad 13.7.2003 v ČT1 „Cesty víry“ byl dobrý krok, jde o to informovat dále. Pozitivních ohlasů byla řada.

Nejde o atraktivní záběry, ale o to, jaké CELKOVÉ informace lidé dostanou. V médiích lze běžně vidět, jak se pozitivní a pravdivé informace podávají ve strašidelném podání a s nepravdivými informacemi (viz např. pořad Klekánice v ČT, a mnoho dalšího). Takže, je potřeba pracovat JINAK !“

Během dvou dnů od vysílání do redakce volalo přes 100 lidí se žádostmi o další a delší pořad. I když v ČT se pořady plánují dlouho dopředu (půl roku), je jistě možné dělat změny.

Poznámka:

Obr. 811 – schéma ovládání fyzických těl lidí bylo již do 15.6.2003 námi posláno více než 50 000 lidem ČR, SR – TV, RÁDIA, TISK, CÍRKVE, EZOTERIKA, OBCE, VLÁDA, STŘEDNÍ A VYSOKÉ ŠKOLY, DIVADLA, KNIHOVNY, POLITICKÉ STRANY.

Také text sdělení 1761 ovládání fyzických těl lidí byl také zaslán řadě lidí.

 

 

Přes 5000 stran a 1500 obrázků o Vesmírných lidech najdete na internetu:

www.vesmirni-lide.cz

www.vesmirnilide.cz

www.universe-people.cz

www.universe-people.com

www.cosmic-people.com

(snadno získáte také v knihovnách a internetových kavárnách)

 

 

IVO A. BENDA